DiscoStrefa
Hity Disco POLO
Club
4
Najlepsze Hity Clubowe
Kliknij tu...
Współpraca z Organizatorem Imprez DAGAMIX
Witamy mamy niespodziankę dla was podjeliśmy współprace z organizatorem imprez DAGAMIX już niedługo koncerty w plener na żywo na radiu www.discostrefafm.info oraz www.clublive24.pl zapraszamy wystarczy nas śledzić.Oferujemy pełen zakres usług związanych z imprezami plenerowymi, wiele imprez przez nas organizowanych jest całościowo. Oferujemy w szczególności:
- pomoc w wyborze gwiazdy i dzięki kilkunastoletniej obecności w branży negocjacje korzystnego kontraktu bezpośrednio z gwiazdami
- pomoc w organizacji profesjonalnej sceny, nagłośnienia i oświetlenia dla zespołów zgodnie z riderami nawet najbardziej wymagających gwiazd
- profesjonalną obsługę gastronomiczną wraz z wyspecjalizowanym sprzętem browarniczym.
- duże nowoczesne wesołe miasteczko (autodrom, bumerang, szalona ławka itp.)
- pełne zaplecze handlowe (gofry, lody, wata, popcorn, zabawki, balony itp.)
- wynajem agregatów prądotwórczych dużej mocy (od 40 kW do 350 kW) w bardzo atrakcyjnych cenach – ekonomiczne, wyciszone, z pełną stabilizacją AVR
- zaplecze sanitarne, ochrona, barierki, zabezpieczenie medyczne.

Posiadamy Rekomendacje Marszała Woj. Świętokrzyskiego oraz bardzo wielu Miast i Gmin.

Zapraszamy do współpracy
w pełnym lub wybranym zakresie

Agnieszka Comber
kom 531 001 020
Robert Gawroński
kom 888 140 555

D A G A M I X
945 150 09 91
Ul.Majora 9/38
31-422 Kraków

Linki Do Odsłuchu-

Odsłuch POLO: http://94.23.235.10:9010/listen.pls

Odsłuch CLUB: http://94.23.235.10:8010/listen.pls


VanBeat dnia 31.01.2016 19:00 | Kategoria: Newsy | Czytaj więcej | 29 czytań | Drukuj
Zespół Alster
Witamy mała biografia Zespołu Alster.

Za początek kaiery Zespołu Alster uznaje się 2014 rok.
Liderem i wokalistą jest Adrian Czyżewski pochodzący z miasta Bydgoszcz. W listopadzie 2015 roku zespół zasiliła jeszcze jedna osoba jest to nikt inny jak znany wszystkim i lubiany DJ PROMO - Marcin Błaszkiewicz, który wspólnie z Adrianem Czyżewskim zamierza podbijać scenę disco.


Zespół ALSTER zyskuje coraz liczniejszą publiczność.
W ostatnim czasie zadebiutował utworem "Ty ze mną bądź". Piosenka od razu po swojej premierze bardzo dobrze sprzedała się wśród publiczności. ALSTER wyszedł naprzeciw potrzebom fanów i nagrał teledysk, który naszym skromnym zdaniem stoi na równie wysokim poziomie jak sama kompozycja.


Twórcą muzyki i tesktu do piosenki " Ty ze mną bądź " i " Teraz Chodź " dla zespołu ALSTER jest Arkadiusz Jasionowicz (Atlantix). W 2015 roku Adrian sprawdzał swoje siły również w programie muzycznym na kanale Polo Tv "Disco Star", gdzie swoim talentem wokalnym i aktorskim przyciągnął Jury do siebie i w ten sposób z pre castingów dostał bilet do odcinków eliminacyjnych co dodało Adrianowi jeszcze więcej chęci i siły do tego by nie przestawać i działać dalej.

Zespół ALSTER nie przestaje i cały czas pracuje nad nowym materiałem już wspólnie z DJ PROMO - Marcinem Błaszkiewiczem czego wynikiem bedą w najbliższym czasie najnowsze piosenki zespołu, oraz teledyski.


Zespół ALSTER rozkręci każdą imprezę.

Do zobaczenia na koncertach. Pozdrawiamy.

Zespół Alster zaprasza także do słuchania radia Internetowego www.discostrefafm.info oraz na www.clublive24.pl na którym możecie usłyszeć najnowsze produkcje zespołu Alster.

Fan-page zespołu :

https://www.facebook.com/zespolalster


Zapraszamy do oglądania teledysku Alster.

Oglądaj Teledysk !!! Alster - Ty Ze Mną Bądz


VanBeat dnia 31.01.2016 15:55 | Kategoria: Newsy | Czytaj więcej | 40 czytań | Drukuj
Max Live Zespół
Kolejna niespodzianka dla was i oczywiscie współprac z MaxLive The Best Disco BandMax Live to energiczne trio z Łodzi założone w 2015 roku. Zespół rozpoczął swoją działalność dzięki inicjatywie Patryka Brzezina (wokal), który swój romans z muzyką disco rozpoczynał jako klawiszowiec w zespole Mix-Dance. Chcąc śpiewać własne utwory i tworzyć muzykę disco zwerbował do współpracy Dominika Sytę (klawisze). Chłopaki jako zespół debiutowali z autorskim kawałkiem „Ta jedyna” podczas DJ LIVE SHOW na Dożynkach gminnych w Górze Świętej Małgorzaty, gdzie zagrali u boku Adama Kustarza (DJ’a Angell bAss).


Wspólne granie tak przypadło muzykom do gustu, że DJ Angell bAss dołączył do zespołu na stałe. Od tamtej pory Max Live zagrał już koncerty m.in. podczas Dożynek giminnych w Korytnicy, Pożegnania Lata w Repkach oraz Pożegnania Lata z fundacjąSerce na dłoni” w Łodzi i nie mają dosyć. Powstały już kolejne utwory m.in. „Wpadłaś w oko”, „Jasnowłosa Karolino”, „Czy zatańczysz”, które łatwo wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci.

Max Live jako młody i pełen pomysłów zespół disco rozpala parkiet do czerwoności i zapewnia dobrą zabawę do białego rana. Atutem zespołu jest wykonywanie podczas koncertów utworów w całości na żywo, czym jeszcze bardziej zaskarbili sobie miłość publiczności. Przy tak szybkim zyskiwaniu fanów utwory usłyszymy zespołu Max Live w radiu DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.Pl i na antenie Polo TV

Już niedługo mega konkursy i płytki do rozdania zespołu Max Live

Dajcie się ponieść rytmom disco!

Link do utworów:

VanBeat dnia 24.01.2016 19:05 | Kategoria: Newsy | Czytaj więcej | 46 czytań | Drukuj
Współpraca z Wydawnictwem Trax Music
Witamy i mamy dla was kolejną współprace z Wydawnictwem Muzycznym Trax MusicMiło nam jest powitać Państwa na stronie firmy fonograficznej TRAX MUSIC która rozpoczeła współprace z Radiem DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.pl

Nasza firma proponuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie produkcji muzycznej i fonografii. Począwszy od nagrań studyjnych, aranżacji muzycznych, realizację wideoklipów i dystrybucję materiałów w formie elektronicznej w szeroko pojęty DIGITAL. Służymy także pomocą w przygotowaniu i drukowaniu poligrafii, tłoczeniu płyt CD a także innych materiałów reklamowych związanych z danym projektem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy artystów indywidualnych, zespoły, instytucje kulturalne oraz tych wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej dystrybucji i ewentualnego wydania swoich produkcji w niewielkich nakładach.

Współpracujemy z rozgłośniami radiowymi i telewizyjnymi oraz portalami muzycznymi i dj clubami.

Zapraszmy do śledzenia Radia DiscostrefaFm.info oraz ClubLive24.pl już niedługo mega konkursy do wygrania płyty i wiele wiele innych gadzetów wystarczy sledzić nas.

Życzymy wszystkim dobrego odsłuchu Radiem i owocnej współpracy z Wydawnictwem Trax Music pozdrawiamy.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić nam najstarszego wokalistę który znajduje się w naszym wydawnictwie jest to formacja Alex

Zapraszamy do oglądania teledysków Alex.

Oglądaj Teledysk !!! Alex - Pada DeszczOglądaj Teledysk !!! Alex - Przebacz

VanBeat dnia 24.01.2016 18:25 | Kategoria: Newsy | Czytaj więcej | 46 czytań | Drukuj
Współpraca z zespołem NewAce oraz Historia zespołu
Chcielibyśmy poinfoiormować Was, że od stycznia 2016 roku DiscoStrefaFm.Info oraz ClubLive24.pl podjęło współprace z zespołem New Ace.Zapraszamy do zapoznania się z historią tej formacji.

Początki powstania zespołu przyjmuje się na rok 1990
W 1991r. bracia nagrali pierwszy materiał , co prawda jedynie instrumentalny i zrealizowany w warunkach domowych ale na zakupionym w Niemczech profesjonalnym instrumencie firmy ROLAND.
Debiutancka kaseta, pod tytułem " Elektroniczne Disco " zawierała takie utwory jak " Hello Marietta " , " Wytworny taniec " oraz " Zakochany "
W rok później czyli w 1992r zespół nagrał swoją pierwszą piosenkę nosząca tytuł " Ela la ".
Piosenka ta wydana została z takimi utworami jak " Jest mi smutno " " Dom muzyki disco ", " Kicz " w albumie zatytułowanym " Bez komentarza ".


Chwilę później zespół nagrał " Kolędy Polskie " w aranżacji New Ace. Utwory zespołu pojawiały się na wielu popularnych składankach pod szyldem DISCO JACK SERVICE.
Rok 1992 można podsumować jako bardzo owocny i szczęśliwy dla zespołu, gdyż bracia mogli dokupić kolejny profesjonalny instrument, tym razem firmy YAMAHA.
Później zespól trochę koncertował biorąc udział głownie w imprezach odbywających się w obrębie województwa i regionu Wielkopolski
.

W 1994 r zespół nagrywa kolejne piosenki, tym razem bardziej dancowo, a jako całkowitą niespodziankę zauważamy występującą gościnnie w niektórych utworach wokalistkę Alicję.
Po tym okresie zespół podejmuje współpracuje z firmą i zespołem Top One.
Po tej wspólpracy w 1999 roku zespół znika jako twórca i wykonawca muzyki disco i dance.
Od 2000 roku powstaje projekt instrumentalny noszący nazwę Silent Ace.


Wtedy to bracia przyjmują pseudonimy Dj Ace & Robic Mc. W czasie tym powstał utwór instrumentalny " Cosmic Dream " który grany był w wielu polskich dyskotekach , również w słynnym Ekwadorze w Manieczkach.Tylko wtajemniczeni wiedzieli ze Silent Ace to nikt inny jak New Ace, ale dla większej publiki Silent Ace uważany był za jakiś zespół z zagranicy.

Link do utworu:
Z końcem 2007 roku grupa powraca do swojej pierwotnej działalności muzycznej.
W 2008 roku bracia remiksują utwór pt " Bez komentarza " a w 2009 roku wydany został singiel w wytwórni "Hit'n Hot" pt " Aniu dlaczego ty "
W 2012 r z przyczyn osobistych Dj Ace rezygnuje z udziału w zespole.
Robic Mc czyli Tomasz Parchliniak postanowił kontynuować rozpoczęte w latach 90-tych przedsięwzięcie samodzielnie jako New Ace zapraszając do współpracy inne osoby.


W ten sposób do formacji w 2014r dołączyła wokalistka Natt zespół ujawnia nowe utwory w brzmieniach Disco - Dance ocierające się o klimaty Clubu czy RMB, takie jak " W moim klubie " czy " Nowy czas " .
Szanując wiernych fanów również odświeżają swój hit z 92r "Ela la" i jak zapowiada nie jest to ostatni ich przebój.


Utwóry " W moim klubie " jak i również "Ela la" można usłyszeć na antenie radia www.discostrefafm.info oraz na www.clublive24.pl

Fan-page zespołu :

https://www.facebook.com/groupNewAce

Strona Zespołu :

http://newace.pl
Opracowanie autoryzowane przez właściciela marki New Ace.
VanBeat dnia 24.01.2016 17:21 | Kategoria: Newsy | Czytaj więcej | 49 czytań | Drukuj
Polecane: Nowosci plytowe
Andre - Ale Aleksandra Jesika - Taneczne Klimaty Vol.5 Mig - Miód Malina Przeboje Polskich Dancingów Vol.14 DiscoStacja 2014 ( 2 CD ) Hifi - Muzyczna Biba
Player Online